Strona Niedzielska.pl korzysta z plików cookies, żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze używanie strony oznacza ,że zgadzasz się na ich użycie polityka prywatności

Aktualności medialne w Centrum Implantologii i Medycyny Estetycznej

Profesor Iwona Niedzielska wykonała rekonstrukcję twarzy sapera po wybuchu w kuźni Raciborskiej

Profesor Iwona Niedzielska wraz z zespołem lekarzy chirurgów wykonała zabieg rekonstrukcji twarzy Sapera, który przeżył tragiczny wypadek, podczas którego doszło do wybuchu w Kuźni Raciborskiej. Pan Tomasz Znojkiewicz cudem przeżył wybuch podczas którego zginęły trzy osoby. Wybuch zniszczył 80 procent twarzy Pana Tomasza.

Zespół lekarzy prof. Iwony Niedzielskiej zrekonstruował twarz sapera po wybuchu i przywrócił normalny wygląd.

Do wykonania tak skomplikowanego zabiegu rekonstrukcji twarzy i utraconego oczodołu, zespół lekarzy prof Iwony Niedzielskiej ze szpitala im. Mielęckiego w Katowicach przygotowywał się wiele miesięcy. Przeprowadzenie zabiegu wymagało połączenia sił wielu lekarzy specjalistów. Lekarze wykorzystali technologię druku 3D w celu wykonania implantów indywidualnych twarzy dla Pana Tomasza. Prof Iwona Niedzielska posiada ogromne doświadczenie i odnotowane sukcesy w tworzeniu implantów 3D i wykonywania podobnych zabiegów rekonstrukcyjnych.

Zabieg się powiódł, Pan Tomasz Znojkiewicz wraca do zdrowia i normalnego funkcjonowania. Pan Tomasz udzielił wywiadów na wielu portalach. Transmisję na żywo można było obejrzeć w telewizji Polsat.

Galeria z wywiadu z prof Iwoną Niedzielską w sprawie sapera Tomasza Znojkiewicza

VII Kongres wyzwań zdrowotnych

Prof Iwona Niedzielska, właściciel gabinetu stomatologicznego w Tychach www.niedzielska.pl, udziela wywiadu na VII Kongresie Wyzwań Zdrowotnych.

Co lekarze mogą zrobić, kiedy pacjent traci kość tworzącą twarz? Jakie są dzisiejsze możliwości rekonstrukcji żuchwy? W jakim kierunku rozwijają się implanty twarzy? O tym w studiu Rynek Zdrowia mówi prof. Iwona Niedzielska, konsultant wojewódzki w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej w woj. śląskim.

Wywiad w telewizji

Galeria z kongresu wyzwań zdrowotnych

Twarz z drukarki 3D ?? to możliwe !

Zespół Klinikii Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Katowicach wykonał rekonstrukcję twarzy z użyciem implantów 3D stworzonych przy pomocy nowoczesnych drukarek 3D. Profesor Iwona Niedzielska nadzorowała i prowadziła całe przedsięwzięcie.

Wywiad w telewizji TVN

Wywiad w telewizji Polsat

Galeria z wystąpień w telewizjach publicznych

Rekonstrukcja Twarzy Władysław Rajman profesor Iwona Niedzielska w telewizji TVN Wywiad na siódmym kongresie wyzwań zdrowotnych Profesor Iwony Niedzielskiej w telewizji Polsat

Źródło: Telewizja TVN oraz Telewizja Polsat