Strona Niedzielska.pl korzysta z plików cookies, żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze używanie strony oznacza ,że zgadzasz się na ich użycie polityka prywatności

Higienizacja w Centrum Implantologii Cime

Dlaczego profesjonalna higienizacja jamy ustnej jest ważna, o ile nie najważniejsza?

- W osadzie nazębnym znajduje się aldehyd octowy, który jest silnym związkiem rakotwórczym. U osób predysponowanych wystarczy mikrouraz, nawet szczoteczka do zębów żeby wywołać raka.

- W jamie ustnej jest dużo gatunków bakterii, cześć z nich bytująca w kieszonkach zębowych może zainfekować mięsień sercowy i inne narządy.

Dlatego profesjonalnej higienizacji powinni się poddawać wszyscy przynajmniej dwa razy w roku. W innych krajach jest to standard i jest wymagane przed każdym zabiegiem operacyjnym, żeby uniknąć powikłań, w tym zakażeń zagrażających życiu. Pacjent użytkujący elementy protetyczne w tym implanty powinien częściej korzystać z fachowej higienizacji, co uchroni je przed utratą. W CIME mamy doświadczenie w tego typu zabiegach w trudnych przypadkach pacjentów urazowych onkologicznych zaimplantowanych. Najlepszy sprzęt do higienizacji w CIME dla najbardziej świadomych pacjentów, dla których zdrowie jamy ustnej to podstawa.

Co wyróżnia zabiegi Higienizacji wykonywane w Cime Tychy?

- Indywidualny dobór preparatów i urządzeń do higienizacji jamy ustnej - inny jest bowiem wymóg dla pacjenta z paradontozą, implantami, jeszcze inny dla pacjenta w okresie okołozabiegowym.
- Bezbolesna z regulowaną mocą i ciepłą wodą, co sprawia że usuwanie kamienia i piaskowanie jest przyjemnością.
- Wykonujemy zabiegi u najtrudniejszych pacjentów z rakiem jamy ustnej przygotowując ich do ciężkich zabiegów.

Przykłady wykonanych higienizacji w gabinecie Cime

Zabieg higienizacji wykonany w cime - pierwszy przypadek Zabieg higienizacji wykonany w cime - pierwszy przypadek Zabieg higienizacji wykonany w cime - drugi przypadek Zabieg higienizacji wykonany w cime - drugi przypadek Zabieg higienizacji zębów efekt przed zabiegiem Zabieg higienizacji zębów efekt po zabiegu


FAQ - pytania i odpowiedzi związane z higienizacją

1. Czy zabieg higienizacji jest bolesny?

Absolutnie nie, nowa technologia no-pain zapewnia absolutny brak dyskomfortu podczas zabiegu, nawet u osób z ogromną nadwrażliwością szkliwa, przez wzgląd na ciepłą wodę i automatyczny stop pracy głowicy pracującej podczas spontanicznych ruchów Pacjenta.

2. Czy higienizacja jest bezpieczna?

Tak zabieg higienizacji jest bezpieczny, dzięki wysokiej klasy urządzeniu EMS i certyfikacji firmy EMS naszego opiekuna Pacjenta.

3. Co daje higienizacja?

Zdrowe zęby i dziąsła, zdrowy organizm, estetyczny uśmiech. Dodatkowo w gabinecie Cime kontrola biofilmu i regularne przeglądy stomatologiczne w cenie zabiegu.

4. Ile trwa zabieg higienizacji?

Sam zabieg trwa 45-90 minut w zależności od konkretnego przypadku. Do czasu zabiegu należy z pewnością doliczyć dodatkowy czas na instruktaż pozabiegowy i dodatkowego pytania Pacjenta.

5. W jaki sposób można się umówić na zabieg higienizacji?

Zabiegi higienizacji wykonywane są przez naszego opiekuna Pacjenta. W celu umówienia wizyty należy się z nim skontaktować telefonicznie pod numerem: 786-921-885.

6. Czy są jakieś wytyczne, których muszę się trzymać po zabiegu higienizacji?

Dokładny intruktaż zostanie przedstawiony podczas wizyty. Do ogólnych zaleceń możemy zaliczyć: Nie jeść przez 2 godziny po zabiegu. Nie jeść barwiących pokarmów i nie spożywać barwiących napojów przez 24 godziny po wykonanym zabiegu higienizacji.

Urządzenie EMS w gabinecie CIME

Urządzenie Airflow Prophylaxis Master to świeży produkt firmy EMS. Jego innowacyjne cechy pozwalają na wykonywanie specjalistycznych zabiegów higienizacji i pacjentów z różnymi schorzeniami.

  • Usuwa Biofilm, osady, świeży kamień nad i pod dziąsłowy.
  • Regulowany zakres temperatury irygacji.
  • Technologia No-Pain, która dostosowywuje moc wyjściową do siły która jest przykładana na końcówce.
  • System podgrzewania wody z regulacją temperatury umożliwia wykonanie zabiegu, który będzie komfortowy dla Pacjenta.
Higienizacja w Cime urządzeniem EMS na pacjencie Zabieg higienizacji wykonany urządzeniem EMS w gabinecie Cime

Dla Pacjenta:

Musisz uwierzyć Drogi Pacjencie, że sukces leczniczy to też czysta jama ustna. Przed każdym zabiegiem w zakresie stomatologii powinieneś przejść instruktaż, jak i przed każdym zabiegiem operacyjnym oprócz niego musi być wykonana pełna sanacja jamy ustnej według zaleceń lekarskich. Operowanie lub leczenie chorego w brudnym polu operacyjnym to ryzyko powikłań a my tego nie chcemy.

Cena oraz dane kontaktowe:

Zabiegi higienizacji wykonuje nasz opiekun Pacjenta.

Telefon kontaktowy: 786-921-885
Cena zabiegu: 500 zł