Strona Niedzielska.pl korzysta z plików cookies, żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze używanie strony oznacza ,że zgadzasz się na ich użycie polityka prywatności

Nakładki prostujące zęby, retainery, alignery

Nakładki przezroczyste prostujące zęby, retainery oraz alignery

Przedstawiamy nasz autorski system nakładkowy, który wykonujemy od podstaw sami w naszej pracowni. Wykonujemy całe systemy prostowania zębów, retainery po zdjęciu aparatu ortodontycznego oraz nakładki wybielające. Wykorzystujemy najlepsze jakościowo dostępne na rynku materiały. Zapewniamy krótki czas realizacji wykonania nakładek. Do wykonania samych retainerów, czyli przezroczystych nakładek służących do podtrzymania efektu leczenia ortodontycznego po zdjęciu aparatu stałego, potrzebny jest skan wewnątrzustny. Na podstawie tego skanu, drukujemy modele 3D i na nich tworzymy docelowe nakładki.

Dla systemów prostujących zęby nakładkami przezroczystymi, oprócz skanu wewnątrzustnego potrzebujemy zdjęcie 3D z tomografii CBCT. Skany wewnątrzustne i CBCT wykonujemy na miejscu w naszym gabinecie. Zdjęcia z tomografii CBCT wymagane są względu na weryfikacje lokalizacji korzeni oraz planowania leczenia ortodontycznego. Wykorzystujemy w tym zakresie połączone obydwa skany dla uzyskania bezpiecznego i efektywnego leczenia.

Nakładki Pacjent może odebrać osobiście w naszym gabinecie ale przesyłamy je również kurierem na życzenie Klienta. Pełne leczenie systemem nakładkowym wymaga okresowych konsultacji ortodontycznych i powtarzania skanów wewnątrzustnych. Wszystkie szczegóły związane z leczeniem ortodontycznym przedstawiane są przez naszą wspaniałą ortodontkę Aleksandrę Strzałę-Tuźnik podczas konsultacji ortodontycznej.Szczegółowy cennik naszego autorskiego systemu znajdziecie Państwo w dziale cennik.

System nakładkowy do prostowania zębów

System nakładek, retainerów, alignerów

System nakładkowy do prostowania zębów System nakładkowy do prostowania zębów System nakładkowy do prostowania zębów